Říjen 2010

10 zajímavostí o Sarah Michelle Gellar

28. října 2010 v 15:29 | ♥♥Buffynak♥♥ |  Sarah Michelle Gellar
imagebam.com
1.V roce 2008 byla časopisem Maxim zvolena pátou nejpřitažlivější ženou světa a ženou pro rok 2008.
2.Ve svém přívěsu má voňavé svíčky.
3. Je alergická na kočky.
4.Její oblíbený druh pleťové vody je vanilka.
5.Fanoušky má všude, i ve vězení. A sama říká:"Jsem mezi vězni hodně známá. Řeknu ti, vězni milují Buffster."
6.Pokud by byla zvolena prezidentkou Spojených států amerických, první věc, kterou by udělala, by bylo vymalování Bílého domu.
7. Byla jí nabídnuta role Julie ve filmu Romeo a Julie po boku Leonarda Dicapria, ale musela ji odmítnout kvůli pracovnímu programu v All My Children.
8.V roce 2009 byla zvolena nejkrásnější ženou světa v hlasování pro časopisFHM.
9.Je závislá na vanilkové ledové směsi od Coffe Bean and Tea Left. Každý den má jednu.
10.Co nosí v kabelce: klíče,mobil,zrcátko,osobní organizér a pilník na nehty.

Sarah-fotečka

27. října 2010 v 15:47 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Sarah Michelle Gellar

When You're Evil - Angelus

25. října 2010 v 20:17 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Angel

Rozhovor s Jamesem Marstersem

25. října 2010 v 16:24 | ♥♥Buffynka♥♥ |  James Marsters
Moderátor: Jasmina Chiss
uveřejněno: 2003
Jasmina Chiss pokládá otázky za čtenáře, kteří své otázky na Jamese psali, nebo mailovali. James měl trochu zpoždění, které ale hned sám vysvětlil, dal si minerálku a mohli jsme se do toho pustit. Byl to velmi příjemný host a skoro pořád se smál. Je to z pohledů dvou fanoušků, kteří toho mohli být přítomni.
Ahoj Jamesi, jsem moc ráda, že jste tady. Už jsme se báli, že nedorazíte.
James: Omlouvám se, nebyla to úplně má vina. Byla zácpa a trochu se to protáhlo, ale teď jsem rád, že jsem už tady.
Pustíme se do toho?
James: Jsem připravený (usmívá se).
James Marsters - KTLA and The WB Host Wednesday Season Premiere Party for Angel and Smallville - October 1, 2003
Jak to děláte, že jste pořád tak sexy?
James: ( smích) Hezká otázka na začátek. Chcete mi hned zvyšovat sebevědomí? Ale teď vážně. Sexy? Je to dost relativní pojem, ale pokud tak té čtenářce připadám, tak…
Jasmine mu skočí do řeči,"Ale připadáte tak u mužům."
James: James se začne smát : "Ah, to mě se přiznám mě v tuhle chvíli nenapadlo."
Jasmine se omluví s tím ,že mu už do toho nebude skákat, ale James odporuje, že se jim alespoň bude lépe povídat.
James: Takže abych se vrátil k tomu sexy (znovu smích). Cvičím, do posilovny moc nechodím, jsem raději doma, protože toho volného času teď díky Buffy opravdu moc není. Snažím se i hlídat v jídle, ale někdy taky ujedu. Jde hlavně o pohyb. Myslím, že v naší době je velmi důležité, si hlídat životosprávu, jinak to s vámi půjde časem z kopce.
Další dotaz je na to, jestli jste někdy s kolegy s Buffy vyráželi třeba na společné večeře, nebo večírky nebo podobně.
James: No, na večeři….víte, ono je problém, že scény se Spikem jsou většinou v noci, hodně scén z celé Buffy je v noci a tak když jdete točit třeba kolem osmé večer a končíte i třeba ve dvě ráno a dýl, tak je pak dost těžké jít se někam najíst. Zachraňují nás na place, aby jsme tam neumřeli hlady. Ale jinak se někdy setkáváme, vím že Alyson (Willow) a Emma (Anya) se stýkají docela často. Někdy jsou oficiální večírky, párkrát jsme slavili něčí narozeniny doma, párkrát jsme byli i u Josse.
Buffy se pomalu chýlí ke konci, jaké z toho máte pocity? Přece jenom jste tam nechal roky života.
James: To je pravda a vážím si strašně moc téhle příležitosti. Zbývá nám ted asi devět epizod, myslím. Dalo mi to strašně moc, otevřelo mi to dveře k možnostem, vím, že kdybych nebyl Spike, živil bych se někde v divadle a byl rád, že si vydělám na živobytí. Byla to práce se skvělými lidmi. Moc si vážím Sarah Michelle Gellar, je to skvělá osoba, co má strašně velký přehled. Joss Whedon je kapitola sama pro sebe, ten člověk má neuvěřitelný potenciál, má v hlavě tolik nápadů. Doufám, že je dostane všechny možnost zrealizovat. A taky…. nechal mě žít tolik let (smích) a doufám, že nechá i dál. Viděl jsem, jak se z Michelle (Dawn) stává opravdová herečka. Byla i předtím, ale byla i ještě dítě a tady jste měli možnost jí vidět dospívat. Má velkou budoucnost. Nechci na někoho zapomenout (usmívá se)
Mluvíte o tom opravdu zapáleně a upřímně.
James: Nepřišel jsem sem lhát, zlato.
Tohle je otázka za měi za některé ostatní, ale všimla jsem si, že jako Spike, ale to máte ve scénáři, ale i jako vy sám za sebe často používáte tyhle slova (zlatíčko, miláčku, lásko). Asi se vám to líbí, že?
James: Jo, líbí ( udělá směšný výraz obličeje a všichni se strašně rozesmějí). Máte pravdu, mám to rád, zní mi to občas jako bližší, když někdy ženu oslovím " zlatíčko", než jménem, ale všechno má svoje meze. Vím, že by to některým ženám mohlo připadat nepříjemné a pak to samozřejmě naprosto respektuji. A taky musím říct, že když potkáváte hodně lidí a třeba se vám ani nepředstaví, tak je nějak oslovit musíte. A můžu se teď zeptat já vás?
Samozřejmě.
James: Vám to vadí? (znovu smích)
Jasmine se usměje " Ne, nevadí. Ptala jsem se za sebe, ale přišlo na to také několik dotazů, takže jsme zabili dvě mouchy jednou ranou." Máte nějaký vysněný ideál ženy?
James: Ne, jestli myslíte blondýnku s dlouhýma nohama a velkými ňadry, tak to opravdu ne. Jsem muž a rád se podívám na krásnou ženu, ale ideál do kterého musí žena zapadat, abych s ní navázal vztah, to ne. Musí mít něco v očích, musí mít příběh, který mi je pak časem ochotná dovolit přečíst. A měla by být přirozená.
Byl jste někdy dlouho bez přítelkyně? V závorce je více než půl roku.
James: Samozřejmě. Myslím, že skoro každý takhle někdy byl, ale byl jsem i téměř rok.
Jste teď šťastný? Jak jste vnímal to, že seriál Buffy končí?
James: Musím se přiznat, že jako překvapení, pochopení pro Sarah i Josse a i trochu úlevu. Je to naprosto skvělý seriál a neříkám to jen pro to, že tam hraji, ale něco v sobě má. Je to Jossem, je to příběhem, je to těmi herci, co do toho dávají život. Ale chápu (nadechne se), opravdu chápu Sarah, že chce už skončit. Strávila na tom sedm let, má na to plné právo a my ostatní si někde něco najdem (smích). Těším se, že si dám nějakou chvíli pauzu a pak to rozjedeme. (v téhle době James j eště evidentně nevěděl, že bude další sezonu trávit v Angelovi- poznámka Símy :o) ) Moc bych se chtěl vrátit k divadlu.
Docela skáčeme, ale ty dotazy jsou skutečně různorodé. Tady je další a to, co máte rád k snídani.
James: No, vzhledem k tomu, že teď chodíme pravidelně spát kolem čtvrté ráno a vstávám asi v devět, když mám volno, tak moc nesnídám se přiznám. Ale rád piju ráno kafe a džus a někdy si dám i cereálie. (Zamyslí se) Ani si nevzpomínám, kdy jsem tuhle otázku už dostal.
Jakou máte postel a kde stojí?
James: Jakou mám postel? Velkou mám postel. Teď mám na ní modré povlečení a je vprostřed pokoje, ale přemýšlel jsem, že jí dáme možná i trochu doleva. ( začne se zase smát) Vy se mě ptát na takové věci a já vám tu klidně odpovídám.
Jsme vám velmi vděční za vaši upřímnost a lidé vás za to milují.
James: (je vážný) Vážím si toho, ani nevíte jak moc. Bez nich bych nebyl nic. Dali mi svou podporu a dokazují mi jí každý den. Jsem za to moc vděčný.
Další otázka je možná k vaší poslední odpovědi. Jak se se vším tím kolem vás vyrovnáte?
James: Chce to pokoru. Velkou pokoru a víru v sebe. Někdy se to může zdát, že se to neslučuje, ale není to pravda. Můžete v sebe věřit a mít sebevědomí a zároveň cítit pokoru. Já jí cítím a když už mám pocit, že by to přesáhlo nějakou mez, tak si řeknu. " Podívej se na sebe, oproti jiným jsi ještě nic nedokázal." Pomáhá to.
Reklama. Jasmine i James se napijí a ona řekne Jamesovi, že teď přijdou otázky trochu jiného charakteru. James se usměje a rozhlíží se po studiu. Konec reklamy a jdou se znovu na otázky.
BTVS - season 6
Vzrušila vás někdy Sarah Michelle jako žena na place?
James: (smích) Varovala jste mě, měl jsem to čekat. (chvíli přemýšlí a usmívá se) Sarah je krásná žena, opravdu ano a když se k tomu dostane muž, tak se to může stát (smích)
Takže se to stalo? (Jasmine se také směje)
James: (smích) Už mě nemučte.
Četl jste o sobě někdy nějaké fanfiction?
James: Musím se přiznat, že ano a bylo to jen jednou. Věděl jsem, že lidé to píší, ale nikdy jsem netušil jak moc, tak jsem si řekl, že si také něco přečtu, ale musím přiznat, že jsem byl docela v šoku. (opět smích) Jednu jsem si vybral a začal číst ale přestal jsem ve chvíli, kdy začínala pasáž, jak Spike jede s Faith na motorce, aby strávili příjemné chvíle v motelu. Od té doby jsem se zapřel, že už nikdy víc. Nechci o sobě raději nic číst, mám pak pocit, že se to soustředí jen na mě a moc to zvyšuje ego.
Takže to mám chápat tak, že vás myšlenka Faith a Vy nenadchla?
James: (zamyslí se)Asi by to bylo zajímavé, ale to spíš poraďte Jossovi, ať s tím něco udělá. Ale myslím, že jedna Přemožitelka je pro Spika až až.
Která z hereček v Buffy se vám nejvíce líbí?
James: Na to přece nemůžu odpovědět, jsou tam nádherné všechny a k tomu skvělé holky. Nemůžu teď jednu z nich vybrat a říct, že tahle je nej.
Ale jako muži se vám určitě někdo líbí víc a míň?
James: Jsou krásné opravdu všechny. Se na ně podívejte. Něco z nich září a všechny mají krásné oči. Když jste se mě předtím ptala, jaký je ideál, tak si stojím za tím, co jsem řekl, ale opravdu mě berou oči, když je v nich tajemství. Rád ženu odhaluji.
Další dotaz je opět navazující, co jste teď řekl. "Co vy a ženy?"
James: Já a ženy? Máme blízký vztah ( Jasmin se rozesměje a James se usmívá). Bez žen bysme nebyli nic. Jsou krásné, jsou okouzlující, mají tajemství. Mám ženy opravdu rád (smích a pak zvážní), jsou pro mě symbolem něčeho krásného a čistého.
To jsou krásná slova. Jako žena musím říct, že děkuji. Teď je tu dotaz od jednoho našeho p osluchače a ten se ptá, jestli vám nebylo nepříjemné, když jste v šesté sérii měl tolik nahých scén?
James: Ani nevíte jak moc. Člověk si už pak na to vypěstoval určitou fobii. Nevadí mi nahota, zažil jsem jí i v divadle, ale všeho už moc škodí. Když jsme natáčeli díl, kdy se Buffy vzbudí se Spikem po prožité noci v domě, tak se to natáčelo dlouho. Stále jim tam něco nevycházelo a tahle epizoda se abnormálně protáhla. Měl jsem na sobě jen nějaké prádlo tělové barvy a točilo se to pořád dokola, jednou jsme to už měli ale Sarah se začala smát a muselo se jet znova. (dělá že přemýšlí) Myslím, že mi to dělala naschvál (smích).
Byla by toho schopna?
James: Ne, je naprostý profesionál, ale tenkrát se opravdu hodně rozesmála. Mám na to docela živé vzpomínky, tím jak se to pořád točilo znova a taky díky té nahotě.
Celkově některé ty scény byly hodně odvážné.
James: Ano, některé ano. Také se některé cenzurovali. Tohle už se pak moc neřeší mezi herci, ani se to mezi ně moc nedostane, ale říkala mi to jedna známá, že se prý o tom docela mluvilo.
Další dotaz je pořád k Buffy. Nevadí vám to už?
James: Proto jsem tady, tak jen do mě.
Chance - with Amber Benson
Dobře, takže jak jste vnímal odchod Tary?
James: Tara…Amber je skvělá, perfektní, ale já jsem se toho natáčení přímo neúčastnil, moje postava odjíždí ze Sunnydale a pak se to myslím až stane. Já jsem natáčel pak v jiných exteriérech, než byl zbytek. Ale pokud se ptáte na postavu, tak vím, že Joss jí chtěl nechat zemřít už dávno, ale pár s Willow si velmi oblíbil. Jednou jsem ho slyšel i říkat, že jsou to jeho miláčkové, ale Tara musela odejít, takže se to prostě stalo. Bohužel to tak chodí. Jedna věta ve scénáři a vaše postava jde pryč.
Jasmin dostane od produkce pokyn, že je někdo na telefonu, nějaká žena a i když se měli posílat otázky jen poštou nebo přes mail, tak se ptají, jestli Jamesovi nevadí že se žena zeptá přímo. Ten hned souhlasí.
Žena: Ahoj, Jamesi. Zdravím vás.
James: Já vás také, jsem rád, že s vámi mohu mluvit. Na co se chcete zeptat?
Žena: Chtěla jsem se zeptat také na otázku vztahující se k Buffy, tedy k jedné epizodě a to je Seeing Red v šesté sérii, když se vaše postava pokouší znásilnit Buffy. Jak jste to tehdy vnímal. Omlouvám se, jestli je to častá otázka, ale nikdy jsem vás neslyšela se k tomu vyjadřovat. Sleduji Buffy a tohle byly opravdu silné momenty a i pro mě osobně velmi přesvědčivé.
James: zhluboka se nadechne) Vím, že jsem o tom už jednou mluvil, ale tohle není častá otázka, nemusíte se obávat. Odpovím Vám. Musím říct, že tohle byl jeden z okamžiků, který se mi hrál hrozně špatně. Hrajete s někým přes tři roky a najednou ho máte svalit na podlahu a být velmi hrubý. K tomu ještě Sarah, je velmi drobná a malá. Mluvili jsme o tom s Jossem a chápal jsem, že je to pro děj a postavy důležité, ale hrálo se mi to hrozně špatně. Cítil jsem, že je to špatné, že tohle je už moc. Sarah to brala v pohodě, i když vím, že ani jí nebylo nejlépe. Pak jsem se jí dokonce omlouval, i když nebylo za co. Vnímám tohle velmi silně, násilí na ženách, znásilnění, zneužití. Musíme proti tomu bojovat a najednou jsem to měl sám udělat. Když se natáčelo, tak v polovině scény, když mám Buffy roztrhnout župan, tak jsem trhl moc a jí se ten župan rozevřel úplně. Vyskočil jsem na nohy a začal se omlouvat. Kdyby se to stalo v jiné scéně a třeba jsem převrhl omylem skleničku nebo tak něco, tak to člověk přejde a mávne rukou, ale tohle fakt dalo zabrat. Byl jsem rád, že je už po všem.
Žena: Moc vám děkuji za odpověď.
James: A já vám za otázku.
Žena: Naschle, Jamesi.
Tak, to máme za sebou. (James vypadá, že se mu ulevilo) Teď přijde reklama a zase se ohlásíme.
Znovu se oba napijí a Jasmin mu řekne, že teď už přijdou jen neškodné otázky. James se usměje a řekne, že je to v pořádku. Konec reklam a další otázky.
Další dotaz je " Někdy mám pocit, že vztah mezi Sarah a Davidem byl často propíraný i na titulních stránkách časopisů, ale u vás jsem to nezažila snad ani jednou. Myslíte, že je to pro to, že Angel byl vnímaný, opravdu jako její největší vztah?"
James: Rozdělím svou odpověď. David a Sarah tam byli od začátku, co jsem postřehl, když jsme s Juliet hostovali ve dvojce, tak byli opravdu hodně sehraní. Trávili dost času spolu a rozuměli si na place. Vypadali spolu dobře a šlo jim to dobře, ale jsou to hlavní postavy, tak přece nebylo divu a vím, že už pak z toho byli i docela zoufalí, jak je dávali dohromady. David měl ženu a Sarah přítele, asi to nebylo také moc příjemné. A jako její velký vztah je opravdu vnímán. Vnímá to i Joss a proto i ostatní. I když jak jsem zažil i někdy naživo, tak někteří by to vnímali i bez toho ( usměje se). A co se týká mě a Sarah, tak jsem k ní asi tak moc neseděl, ne? (smích). Myslím, že to bylo i tím, že Sarah se pak vdala a bylo více vidět, že je se Frediem a ne s nějakým blonďákem, co s ním pracuje. A taky moje postava není definována jako její láska, je už dospělá a ví, že si nemá začínat s upíry. (zamyslí se a pak usměje) Teoreticky.
Buffy - promo season 6
Jakou nejšílenější věc po vás někdy fanoušci chtěli?
James: Dostal jsem pár nabídek ke sňatku, to mě hodně překvapilo. Jednou asi před rokem na jednom setkání s fanoušky přišel mladý muž a byl obalený chráničemi po celém těle a chtěl po mně aby ho pořádně kopnul. Prý si to chce zkusit, jaké to je, když bojuju. Odpověděl jsem, že je mi to líto, ale že tohle opravdu dělat nemůžu. Že v normálním životě do lidí opravdu nekopu (smích). Ale vzpomínám si také, že jedna dívka po mně chtěla, abych se jí podepsal na hlavu, protože měla vyholené vlasy. Tenkrát mi to přišlo šílené, bylo to po druhé sérii Buffy, kdy jsem myslel, že už se tam nikdy neobjevím a hodně mě to překvapilo, že mě chtěl někdo nosit na hlavě.
Co vás naopak nejvíc na fanoušcích fascinuje, nebo co na nich milujete?
James: Kromě faktu, že vůbec jsou, tak to, že mě a nejenom mě podporují, tak i to, že vůbec třeba chtějí poslouchat tenhle rozhovor, že jim stojím za to, aby si pustili televizi. Někdy si opravdu říkám ,že tohle vše ani nemůže být pravda. Jsem obyčejný člověk a oni vám dávají znát jak jste výjimečný, stejně jako jsou oni. Moc díky za to.
Čas vypršel a James se musí loučit.
James nás už bude opouštět. Už nám vypršel čas.
James: Bylo to tu skvělé a dali jste mi zabrat, díky a zdravím všechny fanoušky tohohle rádia.
Potřesou si s Jasmin rukou a James jde ještě za námi. Podepíše se nám na věci, co máme, zeptá se, jak je a prohodíme ještě pár slov. Pak se rozloučí s tím, že nás rád poznal a odchází.

Amber Benson-phooto

20. října 2010 v 20:30 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Amber Benson

Buffy-Disturbia (Rihanna)

19. října 2010 v 16:56 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy

Bufy-obrázky 2. série

18. října 2010 v 20:45 | ♥♥Sarah♥♥ |  Buffy
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuhttp://images1.fanpop.com/images/photos/1400000/Angelus-vs-Buffy-angel-vs-angelus-1461470-1024-768.jpg
http://www.sccs.swarthmore.edu/users/02/manvel/buffy_angel.gif
buffys1_angelus.jpg image by Taliesin_ttlg

Chrisma Carperter

16. října 2010 v 13:52 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Charisma Carpenter

Buffy-Hit me

15. října 2010 v 21:31 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy

Buffy ve svatebních

13. října 2010 v 20:04 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy

Doile

12. října 2010 v 18:22 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Angel

Sarah-photoshoot 2

9. října 2010 v 12:36 | ♥♥Sarah♥♥ |  Sarah Michelle Gellar

Vyhodnocení SONP

7. října 2010 v 15:40 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy
Ahoj,takže už je tu vyhodnocení SONP
Tu jsou výsledky:

Kdo vyhraje SONP?
Lady Buffy-Buffy55.6% (15)
N♥i♥K♥u♥S♥k♥A-Angel44.4% (12)

Takže vyhrála Lady Buffy s Buffy


CENY:

(1.místo) Pro Lady Buffy:

 +Reklama na mém blogu na dva týdny(2.místo) Pro N♥i♥K♥u♥S♥k♥U:+Reklama na týden na mém blogu


(3.místo) Pro //gLaM*PriNsesS//


+Reklama na dva dny

Gratuluju

Sarah photoshoot 1

6. října 2010 v 20:12 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Sarah Michelle Gellar

3.Kolo SONPostavu z Buffy

2. října 2010 v 15:14 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy
Ahoj,už je tu rozhodující kolo SONPostavu z Buffy
Tady jsou soutěžící:

1.
Lady Buffy
buffy-summers-slayer.blog.cz
Buffy Anne Summers2.N♥i♥K♥u♥S♥k♥A
www.serialangel-bloggisek.blog.cz
Angel


PS:Hlas dám tomu kdo si o něj první napíše

Vihodnocení 3.Kola SONP

2. října 2010 v 15:10 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy
Takže je tu vyhodnocení 3.Kola SONPostavu z Buffy
Tu jsou výsledky:

Kdo postoupí do 4.Kola SONP?
//gLaM*PriNcesS//-Spike17.9% (5)
Lady Buffy-Buffy32.1% (9)
N♥i♥K♥u♥S♥k♥A-Angel50% (14)

Bohužel vipadla //gLaM*PriNcesS// se Spikem

Buffy-Goodbye to You

1. října 2010 v 18:42 | ♥♥Buffynka♥♥ |  Buffy